Od Waryńskiego do Tischnera. 70 lat XXIII LO! Łączymy pokolenia!

Zapraszamy absolwentów, wychowanków i pracowników!

Uroczystości z okazji siedemdziesięciolecia XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. Ludwika Waryńskiego a obecnie im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi odbędą się w  piątek 20. listopada 2015r. Spotkanie absolwentów i wychowanków w godzinach 16.30  –20.00 - w siedzibie szkoły przy al.  J. Piłsudskiego 159.
Chętnych do odwiedzenia szkoły prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz śledzenie informacji na stronie szkoły, szkolnym profilu FB i grupie 70-lecie XXIII LO w Łodzi

Absolwenci i wychowankowie zainteresowani zorganizowaniem dodatkowego spotkania w lokalu gastronomicznym wykorzystują jako platformę kontaktową grupę 70-lecie XXIII LO w Łodzi na profilu  FB Pan Odwszystkiego-naraz a także adres poczty elektronicznej  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Możliwy też kontakt telefoniczny poprzez Jacka Malinowskiego. Numer  zostanie udostępniony zainteresowanym drogą elektroniczną.

Osoby gotowe uczestniczyć w Komitecie Organizacyjnym proszone są o szybki kontakt mailowy. Powołanie Komitetu Organizacyjnego niezbędne jest dla przeprowadzenia zbiórki na pokrycie kosztów bankietu i materiałów promocyjnych i pamiątkowych.

Bardzo chcielibyśmy wzbogacić historię szkoły i związane z nią prezentacje o Wasz punkt widzenia i zgromadzone przez Was materiały. Zapraszamy do nadsyłania tekstów wspomnieniowych
a)  z czasów szkolnych lub
b)  ciekawych losów związanych z dalszymi etapami kształcenia i pracy,  a także
c) elektronicznych wersji fotografii z czasów szkolnych (wraz z opisami zawierającymi czas ich wykonania, osoby tam uwiecznione, miejsce)
Wszystkie materiały prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.