Zakończenie roku klas trzecich

Drodzy Uczniowie!

W związku z zakończeniem roku szkolnego dla Państwa proszę o rozliczenie się ze szkołą. Rozliczenie polega na zdaniu kluczyka od szafki, wypożyczonych książek z biblioteki, sprzętu sportowego (w tym koszulki) oraz wpłaty na Radę Rodziców.

• W dniu 27 kwietnia 2020 r. (pon) zapraszam do szkoły klasę 3 EP w godz. 10-15
  • W dniu 28 kwietnia 2020 r. (wt) zapraszam do szkoły klasę 3 MD w godz. 10-15
  • W dniu 29 kwietnia 2020 r. (śr) zapraszam do szkoły klasę 3 RP w godz. 10-15

Po przyjściu do szkoły w wyznaczonym terminie odbierają Państwo z sekretariatu kartę obiegową. Następnie udają się Państwo do biblioteki w celu zdania książek. Później udają się Państwo do Pani referent i tam oddają kluczyk od szafki. Ostatnim miejscem jest sekretariat gdzie (zgodnie z deklaracją) wpłacają Państwo składkę na Radę Rodziców i oddają ew. sprzęt sportowy.

Do tego zobowiązani są WSZYSCY uczniowie klas trzecich niezależnie czy mają poprawki czy nie.

Uczniowie, którzy ukończyli szkołę (mają wydrukowane świadectwo) po wypełnieniu karty obiegowej otrzymają w sekretariacie świadectwo ukończenia szkoły oraz wszelkie dokumenty. Proszę o przestrzeganie terminów. Zgodnie z wytycznymi Dyrektora szkoły uczniowie będą wpuszczani do budynku po trzy osoby. Każdy jest zobowiązany do założenia maseczki oraz do dezynfekcji rąk przy wejściu.

Liczę na dobrą współpracę zgodnie z harmonogramem.

Wasza sekretarka, Asia :)