Doradztwo zawodowe online

Istnieje możliwość udziału w konsultacjach indywidualnych dla uczniów klas I, II i III oraz ich rodziców prowadzonych przez telefon z doradcą zawodowym Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego  p. Ewą Koper. Chcemy Państwa wesprzecie w tym szczególnym czasie w zakresie świadomego wyboru szkoły wyższej, oferty edukacyjnej szkół wyższych, zasad naboru, badań predyspozycji zawodowych.  Uczestnictwo w konsultacjach jest możliwe za pośrednictwem bezpośredniego telefonu do doradcy zawodowego - 506-382-985 lub adresu email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oczywiście konsultacje są bezpłatne.