STRONA PROWADZONA PRZEZ OSOBY PRYWATNE - SYMPATYKÓW XXIII LO W ŁODZI. OFICJALNA STRONA SZKOŁY (BIP) DOSTĘPNA TUTAJ

Spotkanie z ekipą Faktów TVN

Spotkanie młodzieży łódzkich liceów z Anitą Werner i Robertem Jastrzębskim z Faktów TVN odbyło się 7 czerwca 2017 w Arterionie - studio telewizyjnym AHE . Uczniów było wielu, ale tylko dwie ekipy wyszły swymi aspiracjami poza prozaiczne selfie. Ekipa Radia23ka z XXIII LO przeprowadziła (i nagrała!) wywiady z Anitą Werner, Robertem Jastrzębskim, Jackiem Grudniem i Anną Fadecką.

Poniżej wywiad z organizatorem spotkania - Jackiem Grudniem, dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, prodziekanem kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna AHE.

Kolejne nagrania wkrótce.