Zakończenie roku

W piątek z ust Pani Dyrektor padły upragnione przez wszystkich słowa : „Rok szkolny 2017/2018 uważam za zakończony, witajcie wakacje!” :-) Nim jednak to nastąpiło, nasi uczniowie odebrali nagrody za swoja całoroczną aktywność i pracę. Nominację do Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała Julita Bednarek 2MD, świadectwa z czerwonym paskiem odebrały także: Roksana Sterna 2MD, Weronika Papierkowska 2MD i Maria Sikorska 2 EP. Szczególne podziękowanie za pomoc udzieloną rok temu podczas tragedii w Suszku odebrał Jakub Omieciński 1RP. Wyróżnienia, nagrody i dyplomy powędrowały do uczniów pracujących w Szkolnym Radiu 23-ka, sportowców, wolontariuszy i tych, którzy zasłużyli się w pracy na rzecz szkoły i klasy. Kosz ze smakołykami powędrował do rąk pani Katarzyny Osuchowskiej – opiekuna MRS-u.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!