Cyfrowa edycja i montaż

Zajęcia Cyfrowa edycja i montaż dźwięku skierowane są do uczniów zainteresowanych zdobyciem umiejętności nagrywania i montażu słuchowisk oraz ścieżek dźwiękowych do filmów, zdobyciem doświadczeń radiowca oraz specjalisty nagłaśniającego występy estradowe. W programie praca z mikrofonem, dyktafonem, mikserem i programami komputerowymi służącymi edycji plików dźwiękowych. Szczególnie mile widziani są uczniowie i uczennice zainteresowanie współtworzeniem radia uczniowskiego w XXIII LO.

Zajęcia Cyfrowa edycja i montaż filmowy skierowane są do uczniów zainteresowanych zdobyciem umiejętności montażu klipów filmowych, łączenia ich w większą całość, tworzenia i publikowania prezentacji filmowych i teledysków. Będziemy również uczyć się nagrywania filmów za pomocą dostępnych urządzeń takich jak smartfony i cyfrowe aparaty fotograficzne, robienia zdjęć, oświetlania planu filmowego i nagrywania dźwięku na planie filmowym. Jeśli wyrazicie taką potrzebę przeprowadzimy zajęcia treningu poprawnego mówienia do kamery i mikrofonu. Szczególnie mile widziani są uczniowie i uczennice zainteresowanie współtworzeniem radia uczniowskiego w XXIII LO.

Aktualnie organizujemy dwie grupy po 8 osób czyli łącznie 16 miejsc. Zajęcia każdej z grup będą odbywać się 2 razy w tygodniu po 2 godziny. Zaczynamy „od podstaw” czyli nie przejmujemy się tym że nic jeszcze na ten temat nie wiemy.

formularz zgłoszenia do pobrania i wydruku