STRONA PROWADZONA PRZEZ OSOBY PRYWATNE - SYMPATYKÓW XXIII LO W ŁODZI. OFICJALNA STRONA SZKOŁY (BIP) DOSTĘPNA TUTAJ

Zakopane, Zakopane...

W dniach 3-6 stycznia 2020 r. klasa 1M i część klasy 1E wyjechała na nietypową wycieczkę do Zakopanego, aby nakręcić film na podstawie przedstawienia "Filozofia po góralsku" wg tekstów ks. J. Tischnera. W ciągu dwóch dni nakręcono sceny plenerowe i lokacyjne w prawdziwych góralskich klimatach czyli w Chacie Góralskiej Tradycji. Oprócz wytężonej pracy nad poszczególnymi scenami, młodzież i pani Małgorzata Kozak oraz pani Anna Lewandowska miały okazję skorzystać z uroków prawdziwej śnieżnej zimy. Film został nakręcony dzięki uprzejmości studenta Szkoły Filmowej Adriana Krzemińskiego. Już niedługo, po montażu, aktorzy będą nagrywać postsynchrony, a potem nastąpi premiera filmu, na którą już zapraszamy.