STRONA PROWADZONA PRZEZ OSOBY PRYWATNE - SYMPATYKÓW XXIII LO W ŁODZI. OFICJALNA STRONA SZKOŁY (BIP) DOSTĘPNA TUTAJ

Masz jedno życie - nie zmarnuj szansy

Uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w innowacyjnych warsztatach profilaktycznych "Masz jedno życie - nie zmarnuj szansy" przygotowanych przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Specjalnie na potrzeby tego programu, został zrealizowany w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi film dokumentalny z udziałem osadzonych w Zakładzie Karnym w Łowiczu. Wyreżyserowany przez Macieja Jankowskiego, studenta ostatniego roku łódzkiej "filmówki" obraz, przybliżał proces destruktywnej przemiany osób, które eksperymentowały ze środkami psychoaktywnymi i popełniały przestępstwa. Ukazał także procesy, które nieodwracalnie wpłynęły na więźniów i zmieniły ich egzystencję.

Warto pamiętać, że mamy jedno życie i tylko od naszych wyborów zależy, jakie ono będzie.