Zawieszenie zajęć

Szanowni Państwo,

w dniach 12-25 marca 2020 r., zgodnie z decyzją MEN, zajęcia dydaktyczne w szkole są zawieszone.

Źródło komunikatu

Drodzy Uczniowie:

- lekcje w szkole są zawieszone od 12 do 25 marca br.;

- przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki;

- dla maturzystów będą udostępnione online youtube.pl/lodztube zajęcia repetytorium z matematyki, języka polskiego, angielskiego i niemieckiego transmitowane z sali obrad UMŁ w godzinach od 10 do 13 w dni robocze od 16 do 25 marca 2020 r. (z wyjątkiem 18 marca)

- należy mądrze wykorzystać czas zawieszenia zajęć (można przeczytać lekturę, uzupełnić wiadomości, rozwijać umiejętności, skorzystać z darmowej platformy epodreczniki.pl i innych materiałów dostępnych w sieci);

- pamiętajcie, że to czas kwarantanny czyli izolacji w celu zabezpieczenia siebie i innych przed zarażeniem się koronawirusem oraz przed jego rozprzestrzenianiem,

- unikajcie miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi, a najlepiej po prostu przebywajcie w domu,

- pamiętajcie, że osoby starsze (babcie, dziadkowie) oraz osoby obciążone innymi schorzeniami mogą zakażenie koronawirusem bardzo mocno odczuć. Oszczędzajcie im wizyt.

- przestrzegajcie zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywacie. Potraktujcie poważnie ryzyko i nie narażajcie siebie i innych.