STRONA PROWADZONA PRZEZ OSOBY PRYWATNE - SYMPATYKÓW XXIII LO W ŁODZI. OFICJALNA STRONA SZKOŁY (BIP) DOSTĘPNA TUTAJ

Europejski Dzień Języków Obcych

W piątek, 25 września, obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Nauczyciele językowcy przeprowadzili tego dnia lekcje promujące naukę języków obcych. Podczas tych lekcji uczniowie rozwiązywali quizy i różnorodne zadania wykorzystujące predyspozycje językowe. Na przerwach ze szkolnego radiowęzła płynęły piosenki w różnych językach europejskich. W piątek swój finał miał też konkurs na plakat pod tytułem: "Dlaczego warto uczyć się języków obcych?". Najciekawsze prace pojawiły się na wystawie w akwarium, a jury konkursowe wyłoniło zwycięzców:
1. miejsce: Jagoda Białek 2 MG
2. miejsce: Klaudia Wysocka 2S
3. miejsce: Mateusz Pałasz 2M
Laureatom gratulujemy i mamy nadzieję, że nikt nie ma już wątpliwości, że warto znać języki obce.