Dear students of English!

Ogłaszamy konkurs plastyczno-językowy na plakat pt: ”When I think: Great Britain / the USA / Canada / Australia, I see…

Plakat powinien być ilustracją waszych własnych skojarzeń i wyobrażeń związanych z jednym z ww. krajów anglojęzycznych (charakterystyczne dla nich elementy natury i kultury, obyczaje, kulinaria, znane osoby itp.)

Format – A2
Technika wykonania - dowolna
Termin oddania prac – 3 kwietnia (środa)
Miejsce dostarczenia – pracownie 21, 22, 23

Najlepsze prace zostaną nagrodzone ocenami co najmniej pozytywnymi. Wszystkie plakaty zostaną wyeksponowane na terenie szkoły jeszcze przed Dniem Otwartym (9 kwietnia). Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie! W razie pytań i wątpliwości prosimy zwracać się do nauczycielek jęz. angielskiego. Show us your image of an English-speaking country!