STRONA PROWADZONA PRZEZ OSOBY PRYWATNE - SYMPATYKÓW XXIII LO W ŁODZI. OFICJALNA STRONA SZKOŁY (BIP) DOSTĘPNA TUTAJ

Wrześniowe zebrania

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

zebrania z rodzicami odbędą się 7 września 2020 r., o godzinie 17.30 w reżimie sanitarnym. Prosimy o przyjście TYLKO jednego rodzica/opiekuna od każdego ucznia. Prosimy o przebywanie na terenie szkoły w maseczce BEZ ZAWORU WYDECHOWEGO.

Przy wejściu prosimy zdezynfekować dłonie i zachowywać dystans społeczny co najmniej 1,5 m. Prosimy zaopatrzyć się we własny długopis. Rodzice wchodzą na teren szkoły trzema różnymi wejściami:

GŁÓWNE WEJŚCIE

• klasa: 2 R do sali 3
  • 2 E do sali 20
  • 2 S do sali 23
  • 2 Sg do sali 11
  • 1 PR do sali 13

WEJŚCIE OD STRONY AL. PIŁSUDSKIEGO

• klasa: 3 RP do sali 36
  • 3 MD do sali 37
  • 3 EP do sali 38
  • 2 M do sali 35
  • 2 Rg do sali 34

WEJŚCIE OD STRONY MAŁEJ SALI GIMNASTYCZNEJ (OD NICIARNIANEJ I BOISKA)

• klasa : 1 S do sali 8
  • 1 M do sali 7
  • 2 Mg do sali 6
  • 2 Eg do sali 9

Po zebraniach w klasach w sali 8 spotyka się z Dyrekcją Rada Rodziców (godz. 18.15) a później Rada Szkoły (18.30).

Barbara Makowska, dyrektor szkoły