Zakwalifikowani do finału 2015

Szanowni Państwo!

Informujemy, że Komisja Konkursowa dokonała oceny nadesłanych prac i wyłoniła 9 uczniów, którzy zaprezentują swe wypowiedzi 20 listopada 2015 r. w gmachu XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi podczas uroczystego finału konkursowych zmagań.

Są to (kolejność przypadkowa):

• Emilia Bożek - Gimnazjum nr 26 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Krakowie
  • Joanna Gąsienica-Giewont - Gimnazjum nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Zakopanem
  • Daniel Warchołek - Zespół Szkół nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Bochni
  • Dawid Kułaga - Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Chrzanowie
  • Sylwia Wójtowicz - II Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rabce-Zdroju
  • Natalia Kurek - XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Łodzi
  • Natalia Krajda - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łodzi
  • Michał Krysiak - XXV Liceum Ogólnokształcące im. im. Stefana Żeromskiego w Łodzi
  • przedstawiciel gospodarzy

Serdecznie gratulujemy finalistom! Przypominamy, że wyróżnione prace zostaną opublikowane w opracowaniu pokonkursowym. Zapraszamy wszystkich uczniów biorących udział w Konkursie do uczestnictwa w spotkaniu z wciąż żywą myślą ks. prof. Józefa Tischnera 20.11.2015 r. i dopingowania finalistów.

Prace, które nie znalazły się w ścisłym finale, a zrobiły wrażenie na Komisji Konkursowej, zostaną także wydane drukiem. Listę uczniów opublikujemy na stronie niebawem.

IX Ogólnopolski Konkurs Filozoficzno-Oratorski Na ścieżkach życia... otrzymał dofinansowanie z budżetu miasta Łodzi w ramach zadania promocja oświaty w kwocie 454 zł, co stanowi 4% przewidywanych kosztów zorganizowania imprezy.