Zakwalifikowani do finału 2016

Szanowni Państwo!

Informujemy, że Komisja Konkursowa dokonała oceny nadesłanych prac i wyłoniła - z uwagi na jubileuszową edycję Konkursu - 10 uczniów, którzy zaprezentują swe wypowiedzi 18 listopada 2016 r. w gmachu XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi podczas uroczystego finału konkursowych zmagań.

Są to (kolejność przypadkowa):

• Beata Kapela – Zespół Szkół nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wadowicach
  • Natalia Mikulec – Zespół Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ligocie
  • Zuzanna Rojek - Zespół Szkół nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Bochni
  • Nadia Koczur - Publiczne Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Chrzanowie
  • Ewelina Trzop - II Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rabce-Zdroju
  • Agnieszka Kubiak - Gimnazjum nr 67 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Poznaniu
  • Dominika Cybulska - XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Łodzi
  • Aleksandra Żelasko - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łodzi
  • Kinga Musiał - XXV Liceum Ogólnokształcące im. im. Stefana Żeromskiego w Łodzi
  • przedstawiciel gospodarzy

Serdecznie gratulujemy finalistom! Przypominamy, że wyróżnione prace zostaną opublikowane w opracowaniu pokonkursowym. Zapraszamy wszystkich uczniów biorących udział w Konkursie do uczestnictwa w spotkaniu z wciąż żywą myślą ks. prof. Józefa Tischnera 18.11.2016 r. i dopingowania finalistów.
Prace, które nie znalazły się w ścisłym finale, a zrobiły wrażenie na Komisji Konkursowej, zostaną także wydane drukiem. Listę uczniów opublikujemy na stronie niebawem.