Zakwalifikowani do finału 2017

Szanowni Państwo!

Informujemy, że Komisja Konkursowa dokonała oceny nadesłanych prac i wyłoniła 7 uczniów, którzy zaprezentują swe wypowiedzi 17 listopada 2017 r. w gmachu XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi podczas uroczystego finału konkursowych zmagań.

Są to (kolejność przypadkowa):

• Julia Moskała – III Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w CKZiU w Wadowicach
  • Zofia Dara - II Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rabce-Zdroju
  • Michał Pardygał - Gimnazjum nr 26 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Krakowie
  • Piotr Liban - XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Łodzi
  • Natalia Karczemska - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łodzi
  • Weronika Łuczak – II Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Narutowicza w Łodzi
  • przedstawiciel gospodarzy

Komisja w ocenie prac brała pod uwagę zarówno wartość merytoryczną i oratorską, jak również długość wystąpienia uczestnika, która zgodnie z regulaminem Konkursu nie może przekroczyć 8 min.

Serdecznie gratulujemy finalistom! Przypominamy, że wyróżnione prace zostaną opublikowane w opracowaniu pokonkursowym. Zapraszamy wszystkich uczniów biorących udział w Konkursie do uczestnictwa w spotkaniu z wciąż żywą myślą ks. prof. Józefa Tischnera 17.11.2017 r. i dopingowania finalistów.
Prace, które nie znalazły się w ścisłym finale, a zrobiły wrażenie na Komisji Konkursowej, zostaną także wydane drukiem. Listę uczniów opublikujemy na stronie niebawem.