Zakwalifikowani do finału 2018

Szanowni Państwo!

Informujemy, że Komisja Konkursowa dokonała oceny nadesłanych prac i wyłoniła 9 uczniów, którzy zaprezentują swe wypowiedzi 16 listopada 2018 r. w gmachu XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi podczas uroczystego finału konkursowych zmagań.

Są to (kolejność przypadkowa):

• Patrycja Gil z Technikum nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Wadowicach
  • Mai Tran z XXV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Łodzi
  • Zuzanna Górska z II Liceum Ogólnokształcącego im. Gabriela Narutowicza w Łodzi
  • Kacper Szymański z XXXI Liceum Ogólnokształcącego im. Ludwika Zamenhofa w Łodzi
  • Dominika Urbanowicz z Zespołu Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w Zgierzu
  • Aleksandra Zuziak ze Szkoły Podstawowej nr 1 im ks. prof. J. Tischnera w Ligocie
  • Maria Smolarz z XXVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Łodzi
  • Julia Kowalczyk z II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. J. Tischnera w Rabce-Zdroju
  • przedstawiciel gospodarzy

Komisja w ocenie prac brała pod uwagę zarówno wartość merytoryczną i oratorską, jak również długość wystąpienia uczestnika, która zgodnie z regulaminem Konkursu nie może przekroczyć 8 min.

Serdecznie gratulujemy finalistom! Przypominamy, że wyróżnione prace zostaną opublikowane w opracowaniu pokonkursowym. Zapraszamy wszystkich uczniów biorących udział w Konkursie do uczestnictwa w spotkaniu z wciąż żywą myślą ks. prof. Józefa Tischnera 16.11.2018 r. i dopingowania finalistów.
Prace, które nie znalazły się w ścisłym finale, a zrobiły wrażenie na Komisji Konkursowej, zostaną także wydane drukiem. Listę uczniów opublikujemy na stronie niebawem.