Zakwalifikowani do finału 2019

Szanowni Państwo!

Informujemy, że Komisja Konkursowa dokonała oceny nadesłanych prac i wyłoniła 8 uczniów, którzy zaprezentują swe wypowiedzi 15 listopada 2019 r. w gmachu XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi podczas uroczystego finału konkursowych zmagań.

Są to (kolejność przypadkowa):

• Patrycja Gil z Technikum nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Wadowicach
  • Krzysztof Małysz z Zespołu Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Żorach
  • Alicja Wdzienczny z II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wodzisławiu Śląskim
  • Małgorzata Jonkisz z XLIV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi
  • Piotr Czestkowski z XXVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Łodzi
  • Justyna Majchrzak z II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. J. Tischnera w Rabce-Zdroju
  • Inka Blewązka z Zespołu Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi
  • przedstawiciel gospodarzy

Komisja w ocenie prac brała pod uwagę zarówno wartość merytoryczną i oratorską, jak również długość wystąpienia uczestnika, która zgodnie z regulaminem Konkursu nie może przekroczyć 8 min.

Serdecznie gratulujemy finalistom! Przypominamy, że wyróżnione prace zostaną opublikowane w opracowaniu pokonkursowym. Zapraszamy wszystkich uczniów biorących udział w Konkursie do uczestnictwa w spotkaniu z wciąż żywą myślą ks. prof. Józefa Tischnera 15.11.2019 r. i dopingowania finalistów.
Prace, które nie znalazły się w ścisłym finale, a zrobiły wrażenie na Komisji Konkursowej, zostaną także wydane drukiem. Listę uczniów opublikujemy na stronie niebawem.