Zakwalifikowani do finału 2014

Szanowni Państwo!

Informujemy, że Komisja Konkursowa dokonała oceny nadesłanych prac i wyłoniła 9 uczniów, którzy zaprezentują swe wypowiedzi 14 listopada 2014 r. w gmachu XXIII Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi podczas uroczystego finału konkursowych zmagań.

Są to (kolejność przypadkowa):
Joanna Gąsienica-Giewont z Gimnazjum nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Zakopanem
Daniel Warchołek z Zespołu Szkół Nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Bochni
Karolina Oleksiak z Zespołu Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ligocie
Szymon Masłowski z II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rabce- Zdroju
Przemysław Rajca z Gimnazjum nr 26 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Krakowie
Ewelina Kozik z Zespołu Szkół nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wadowicach
Michał Pater z XXVI Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Łodzi
Daria Janik z XXV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Łodzi
• oraz przedstawiciel Gospodarzy

Serdecznie gratulujemy finalistom! Przypominamy, że wyróżnione prace zostaną opublikowane w opracowaniu pokonkursowym. Zapraszamy wszystkich uczniów biorących udział w Konkursie do uczestnictwa w spotkaniu z wciąż żywą myślą ks. prof. Józefa Tischnera 14.11.2014 r. i dopingowania finalistów.

Prace, które nie znalazły się w ścisłym finale, a zrobiły wrażenie na Komisji Konkursowej, zostaną także wydane drukiem. Listę uczniów opublikujemy na stronie niebawem.