Strona naboru elektronicznego

Nabór elektroniczny do szkół ponadgimnazjalnych w Łodzi odbywa się zgodnie z zarządzeniem Łódzkiego Kuratora Oświaty w dniach od 13 maja do 25 czerwca 2019 r.

Adres naboru:

lodzkie.edu.com.pl

1. Zarejestruj się na tej stronie, wybierz XXIII LO (możesz też wskazać dodatkowo dowolną liczbę innych szkół) i ułóż oferowane oddziały w preferowanej kolejności.

Jeśli chcesz się dostać do Naszej Szkoły zaloguj się do wszystkich klas - zwiększysz swoje szanse, aby dostać się do jednej z nich! W pierwszym tygodniu nauki istnieje możliwość zmiany klasy

2. Wydrukuj wniosek z systemu i podpisz go i daj do podpisu mamie / tacie / opiekunowi.
  3. Zanieś wniosek do szkoły pierwszego wyboru.
  4. Czekaj na wyniki egzaminu gimnazjalnego oraz świadectwo ukończenia szkoły.
  5. Gdy już masz powyższe dokumenty zaloguj się do systemu i wprowadź swoje osiągnięcia.
  6. Przynieś świadectwo i zaświadczenie z OKE do szkoły pierwszego wyboru, by potwierdzić wprowadzone dane.

Więcej informacji na stronie Urzędu Miasta Łodzi.