STRONA PROWADZONA PRZEZ OSOBY PRYWATNE - SYMPATYKÓW XXIII LO W ŁODZI. OFICJALNA STRONA SZKOŁY (BIP) DOSTĘPNA TUTAJ

Drzwi otwarte 2020

XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi to placówka, w której żaden uczeń nie jest anonimowy. Dokładamy wszelkich starań, by nasze relacje z młodzieżą były bliskie, ciepłe i życzliwe, a naszym podstawowym celem jest wsparcie ucznia nie tylko w procesie dydaktycznym, ale także emocjonalne, w przeżywanych trudnościach.

W dniach 11-12.03.2020 będziemy z Wami na Targach Edukacyjnych na stoisku nr 60. Zajrzyjcie i porozmawiajcie z nami.

Już 30 marca 2020 r. (14.30-18.00) zapraszamy na nasze drzwi otwarte! Poznajcie nas! Zapraszamy!!!