Jesteś na liście zakwalifikowanych do naszej szkoły? Przeczytaj

Uczniowie zakwalifikowani do XXIII LO dostarczają do szkoły (w godz. 8:30-15:00):

• Oryginał świadectwa ukończenia szkoły.
  • Oryginał wyników egzaminu.
  • 2 zdjęcia o wymiarach 30x42 mm (podpisane na odwrocie: nazwisko i imię, klasa do której został przyjęty uczeń).
  • Kartę zdrowia.
  • Wypełnione formularze (do pobrania i wydrukowania tutaj, można będzie oczywiście wypełnić je na miejscu).
  • Kopię orzeczenia o niepełnosprawności lub o potrzebie kształcenia specjalnego (jeżeli uczeń takie orzeczenie posiada).
  • Kopię opinii z poradni pedagogiczno-psychologicznej (jeżeli uczeń taką opinię posiada).
  • Wpłatę za korzystanie do końca nauki w szkole z indywidualnej szafki i karty wejściowej - 100 zł.