Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

2021

Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy i Opiekunowie, Przyjaciele…

Miło nam przedstawić wyniki nadesłane przez jury XV Ogólnopolskiego Konkursu Filozoficzno-Oratorskiego „Na ścieżkach życia - Tischnerowskie drogowskazy”.

· I miejsce – Lidia Latawiec (II Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rabce-Zdroju)

· II miejsce ex aequo- Izabela Matuszewska(XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi) oraz Inka Blewązka (ZSK im. Jana Pawła II w Łodzi- Liceum Ogólnokształcące)

Trzeciego miejsca jury nie przyznało

· WYRÓŻNIENIA

o Stanisław Niedźwiecki (XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Łodzi)

o Barbara Pawlak ( ZSK im. Jana. Pawła II w Łodzi- Liceum Ogólnokształcące) )

o Tomasz Staszewski (ZSK im. Jana. Pawła II w Łodzi- Liceum Ogólnokształcące)

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym, dziękując jednocześnie za to, że mimo tak trudnego czasu zechcieli pochylić się nad myślami ks. prof. Tischnera, które w tej edycji koncentrowały się wokół ETYKI SOLIDARNOŚCI i MYŚLENIA WEDŁUG WARTOŚCI. Chcemy wierzyć, że za rok uda nam się wrócić do tradycyjnej formuły Konkursu, której naczelną ideą jest przecież Tischnerowskie SPOTKANIE.

Dziś też zapowiadamy znaczącą zmianę w regulaminie przyszłorocznego Konkursu.

Nagrody i dyplomy zostaną dostarczone do szkół w możliwie najkrótszym czasie, zaś wystąpienia finalistów znajdą się w publikacji pokonkursowej ŁCDNiKP.

 

Oto plakat tegorocznego Konkursu:

plakat Konkursu 2021

 

 

Obrady Jury Konkursu 2021:

Jury Konkursu 2021

protokół obrad Jury

Zaproszenie do wzięcia udziału w Konkursie Tischnerowskim 2021:


Komisja XV Ogólnopolskiego Konkursu Filozoficzno-Oratorskiego "Na ścieżkach życia- Tischnerowskie drogowskazy" ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, jubileuszowej już edycji spotkania z wciąż żywą myślą ks. prof. Józefa Tischnera. 

W tym roku, tak jak i w ubiegłym, z uwagi na trwająca pandemię, Konkurs odbędzie się tylko w wersji pisemnej- szczegóły w Regulaminie.

Z wyrazami szacunku, koordynator Konkursu, Ewa Kowalska.

Regulamin_konkursu_tischnerowskiego_2021