Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wyniki Konkursu Tischnerowskiego 2021

Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy i Opiekunowie, Przyjaciele…

Miło nam przedstawić wyniki nadesłane przez jury XV Ogólnopolskiego Konkursu Filozoficzno-Oratorskiego „Na ścieżkach życia - Tischnerowskie drogowskazy”.

· I miejsceLidia Latawiec (II Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rabce-Zdroju)

· II miejsce ex aequo-Izabela Matuszewska(XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi) oraz Inka Blewązka (ZSK im. Jana Pawła II wŁodzi- Liceum Ogólnokształcące)

Trzeciego miejsca jury nie przyznało

· WYRÓŻNIENIA

o Stanisław Niedźwiecki (XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Łodzi)

o Barbara Pawlak ( ZSK im. Jana. Pawła II w Łodzi- Liceum Ogólnokształcące) )

o Tomasz Staszewski (ZSK im. Jana. Pawła II w Łodzi- Liceum Ogólnokształcące)

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym, dziękując jednocześnie za to, że mimo tak trudnego czasu zechcieli pochylić się nad myślami ks. prof. Tischnera, które w tej edycji koncentrowały się wokół ETYKI SOLIDARNOŚCI i MYŚLENIA WEDŁUG WARTOŚCI. Chcemy wierzyć, że za rok uda nam się wrócić do tradycyjnej formuły Konkursu, której naczelną ideą jest przecież Tischnerowskie SPOTKANIE.

Dziś też zapowiadamy znaczącą zmianę w regulaminie przyszłorocznego Konkursu.

Nagrody i dyplomy zostaną dostarczone do szkół w możliwie najkrótszym czasie, zaś wystąpienia finalistów znajdą się w publikacji pokonkursowej ŁCDNiKP.

Plakat tegorocznej edycji Konkursu:

plakat konkursu 2021

 

Obrady Jury Konkursu:

obrady Jury Konkursu

 

protokół obrad Jury